Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN KARPOS2 KAJ MIDA 3SPAL MODERNISTICKI OPREMEN

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 09 Mar 11:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА МНОГУ УБАВО ОПРЕМЕН СТАН СО ТРИ СПАЛНИ ДВЕ КУПАТИЛА,ГОЛЕМА ТЕРАСА,СОПСТВЕН ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР,3 КАТ ИМА ЛИФТ.
ДО СЕГА СТАНОТ Е ИЗДАВАН САМО НА ДИПЛОМАТСКИ ПРЕТСТАВНИЦИ ВО ДРЖАВАТА
ЕВ.БРОЈ 161
КОНТАКТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
SE IZDAVA KUKA ZA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 3 000 ЕУР
STAN VO GJORCE PETROV 50m2 37 000 ЕУР
STAN OD 86m2 VO BUNJAKOEC 0 МКД
NOV DVOSOBEN 57M2  NEUROMEDICA CENTAR 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione