Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Тrosoben vo novogradba namesten 70m2 Centar

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 14 Jan 12:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
3017..Agencija partenon izdava stan vo Centar pozadi ramstor vo novogradba 70m2 trosoben na 2kat namesten 450eu.....informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
CRNICE NOVI VSELIVI STANOVI 32M2-78M2 0 ЕУР
N.Lisice 91m2 trosoben kaj policijata 70 000 ЕУР
Cair Centar kuka 200m2 so dvor na ubava lokacija 0 МКД
Stan od 61m2 Karpos kaj Simpo na 5kat 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione