Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN KAJ GRADEZEN FAKULTET

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AGENCIJA VILA 28 Qer 09:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC SO DVE SPALNI SOBI
SIFRA 8572
KONTAKT TELEFONI I VIBER
075373299 070791952
AGENCIJA VILA
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VILA POSREDUVA PRI IZNAJMUVANJE I KUPOPRODAZBA NA NEDVIZEN IMOT
Visit our store page
KARPOS SKOPJE Show on the map
075373299 075373599
AGENCIJA VILA
075373299
AGENCIJA VILA
TROSOBEN STAN KISELA VODA  180 ЕУР
TROSOBEN PRAZEN STAN VO CRNICE -
IZDAVAM STUDIO VO GRCIJA -
PRAZEN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 200 ЕУР
Në fillim