Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

STAN NA 1 KAT ZA KANCEARII VO CENTAR OD 80m2

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 19 Shk 16:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
1952....PARTENON NEDVIZNOSTI IZDAVA STAN VO CENTAR D.MAALO NA 1 KAT ZA KANCELARII. STANOT E 80M2 TROSOBEN SLOBODEN OD 15.03.2020 GODINA..CENA 400EU...POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
  Online
071257405
Leaflet
PARTENON NEDVIZNOSTI
Trosoben luks stan 93m2 vo Karpos 2 117 000 ЕУР
VIZBEGOVO 200m2 deloven objekt na 1000m2 plac -
Se izdava namesten stan od 70m2 vo Centar 250 ЕУР
Centar Policija Beko 56m2 stan 1 kat za kancelarii 200 ЕУР
Në fillim