Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 120m2 nad Neuromedika Partizanska

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 24 Korr 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ш.9860 Се издава комплет луксузно наместен стан со две спални соби и три купатила, во зградата над поранешна Неуромедика на Партизанска. Греење и ладење со Чилер. има и гаража


инфо:Зоран 075/323-888
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Deloven 312m2 na Partizanska do Okta-nov 870 ЕУР
EDINSTVENA MOZNOST ZA TRISOBEN STAN VO KOZLE 0 МКД
SE IZDAVA LOKAL VO TC BEVERLI NA PRIZEMJE 15М2 150 ЕУР
Se izdava Stan vo blizina na Zooloska 280 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione