Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan so 1 spalna kaj Sobranie vo Centar

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 Qer 10:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Шифра 24503

Издаваме стан во Центар до Собрание со површина од 65м2. Располага со 1 спална соба, дневна со кујна и тераса. Станот е на 5ти кат, со лифт во постара зграда.Комплетно опремен. Цена 300 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Në fillim