Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan trosoben 80m2 za studenti Centar kuli gr.zid

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 17 Sht 11:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
11055..Agencija Partenon izdava stan vo Centar vo kulite na gr.zid kaj zelen pazar...stanot e trosoben so dve spalni so cetiri edinecni kreveti, dnevna, kujna kupatilo i toaet, terasa.....cena 280eu,,,poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione