Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STUDIO GRCIJA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AGENCIJA VILA 18 Korr 13:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
IZDAVAM STUDIO VO GRCIJA NEA FLOGITA,BRACEN I EDINECEN LEZAJ,GOLEMA TERASA,KLIMA,WI FI,NA 5 MIN OD PLAZA
KONTAKT TELEFON I VIBER 075373299
AGENCIJA VILA
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VILA POSREDUVA PRI IZNAJMUVANJE I KUPOPRODAZBA NA NEDVIZEN IMOT
Visit our store page
KARPOS SKOPJE Show on the map
075373299 075373599
AGENCIJA VILA
075373299
AGENCIJA VILA
NOV DVOSOBEN TAFTALIDZE 1 250 EUR
NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 200 EUR
ODLICEN STAN VO KAPISTEC -
NOV DVOSOBEN VO CENTAR 250 EUR
Në fillim