Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Super stance vo Micurin

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 13 Pri 12:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
шифра. 24001

Се издава супер стан во Аеродром, Мичурин. Станот е 40 м2 , на 4 ти кат,во нова зграда, источно орјентиран и целосно опремен. Составен е од една спална соба , парното е централно.

цена. 200 евра

Асториа Недвижности
071/236-787

code. 24001

A super apartment in Aerodrom, Michurin, for rent . The apartment is 40 m2, on the 4th floor, in a new building, east oriented and fully equipped. It is composed of one bedroom, and central heating .

price. 200 euros

Astoria Real Estate
071 / 236-787
ASTORIA NEDVIZNOSTI
EDNOSTAVNO NAJDOBRI
"Aminta Treti" 65/1-2
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/236-787
Në fillim