Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Taftalidze 3-soben od stan na 1 kat za kancelarii

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 15 Shk 17:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Izdavame 3-soben prazen stan od 86m2 na 1 kat pogoden za kancelarii
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame luksuzno namesten stan na Vodno 0 MKD
Izdavame namesten 2 soben stan od 62m2 vo Karpos 3 0 EUR
Stan od 100m2 vo Cair 65 000 EUR
Izdavame ubavo namesten stan 70m2 vo Porta Vlae 290 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione