Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAFTALIDZE STAN OD 150M2 IZNAJMUVANJE

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 Qer 13:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Sifra:24464
Se izdava 4soben stan vo Taftalidze pomegu Vero i Katastar. Zgradata ima lift i obezbedeno garazno mesto za sekoj stan. Stanot e 150m2 so 3 spalni na 2 nivoa so kamin i ubav pogled od terasa. stanot e nov be vseluvan. So stanot odi parking mesto.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
Në fillim