Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAFTALIGE 1 TROSOBEN 86m2 OPREMEN

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 04 Maj 21:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
11156.....ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1, КАЈ КОМЕНСКИ 86М2 ..ЦЕНА 250 ЕУ....ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИИ НА 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim