Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Top stan so 2 spalni vo Centar

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 31 Mar 09:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 22648

Se izdava stan vo Centar so povrsina od 67m2. Raspolaga so 2 spalni sobi, kompletno opremen so mebel i aparati. Stanot e na 3ti kat so lift vo nova zgrada. So stanot doadja i garaza so 2 parking mesta. Cena 350 evraKontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071333-336 , 3110-566
Leaflet
Në fillim