Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Top stance vo Centar so dve spalni

280 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 24 Mar 16:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Шифра 23039
Се издава стан во Центар во близина на Европски Универзитет ма 1 кат со површина од 55 м2 со 2 спални соби, кујна ,дневна, WC, и подрум.Станот е комплетно реновиран со нов мебел.
Цена 280 евра

Тел..071/236-797
Асторија Недвижности

Code 23039
Apartment for rent near Europian University on 1th floor with area of 55 m2 with 2 bedrooms, kitchen, living room, WC, and basement.The apartment is fully equipped with new modern furniture.
Price 280 eur/month

Tel.. 071/236-797
Astoria Real Estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/236-797, 3110-566
Leaflet
Në fillim