Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN NAMESTEN STAN PORTA BUNJAKOVEC

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 Gush 13:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се изнајмува трособен комплетно опремен стан во Порта Буњаковец од 90м2, на 4 кат, лифт, градско парно,цена 500евра плус трошоци.
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ТЕЛ.071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331, 3110-566
Leaflet
Në fillim