Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN PRAZEN KAPISTEC

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AGENCIJA VILA 28 Qer 08:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
AGENCIJA VILA IZDAVA PRAZEN STAN VO KAPISTEC KAJ ZEBRA SO DVE SPALNI SOBI.KOMPLET OPREMENA KUJNA,PLAKARI,PARNO,LIFT,KLIMA.
CENA 200 EVRA
SIFRA 12472
KONTAKT 075373299 070791952
AGENCIJA VILA
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VILA POSREDUVA PRI IZNAJMUVANJE I KUPOPRODAZBA NA NEDVIZEN IMOT
Visit our store page
KARPOS SKOPJE Show on the map
075373299 075373599
AGENCIJA VILA
075373299
AGENCIJA VILA
Se izdava nov namesten stan vo Karpos cena povolna 270 EUR
NOV TROSOBEN VO CENTAR 350 EUR
Dukan 20m2 vo Centar kaj Star Kafe 10 000 MKD
NAMESTEN STAN SO DVE SPALNI VO CENTAR -
Në fillim