Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Trosoben stan vo Taftalidze 1 kaj Katastar

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Casa - Real estate agency 09 Gush 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Casa - Real estate agency
Cetvorosoben stan od 94m2 vo Strog Centar 103 500 ЕУР
Trosoben stan vo Taftalidze Pedagoska 0 МКД
Nov trosoben vo Centar kaj Univerzalna sala 0 МКД
Nova lux garsonjra vo Karpos 4 kaj City Mall 170 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Agencija Casa iznajmuva kompletno opremen trosoben stan vo Taftalidje 1 60m2 (kaj Katastar). Cena 230e
kontakt: 070 317 751
Casa - Real estate agency
  Online
3079-395 , 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency
Nov lux opremen vo Debar Maalo Partizanska 0 МКД
Nov stan 40m2 vo Centar kaj Katolicka crkva 200 ЕУР
Nov dvosoben lux opremen vo Debar Maalo 0 МКД
Nov dvosoben stan vo Kapistec 270 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione