Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 84 M2 NOV

1 050 EUR /muaj

Jepet me qera nga: sofija 25 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija za nedviznosti prodava trosoben stan vo Taftalidze( gimn. Nova) 84m2, 7 kat/11, so lift i centralno greenje. Stanot e so 2 golemi spalni sobi, 2 toaleta, golem dneven del so trpezarija i kujna, terasa. Vseliv maj 2019.
CENA 1050 EU/M2 (moznost za dogovor)...075/201-108
Leaflet
Në fillim