Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ubav stan kaj Nova Nice apt near Nova

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 29 Nën 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Шифра 24339
Се издава убав стан во Тафталиџе, близу Форца и гимназија Нова. Станот е двособен, има 57м2, на 2 кат во зграда од 6 ката, со лифт и градско парно. Станот се издава комплетно наместен за самци или парови без деца и не е за студенти. Цена 280 Евра/месечно.
Контакт 071/271-271
Асторија недвижности

Code 24339
Very nice one bedroom apartment for rent in Taftalidze, near Forca cafe and Nova schools. The apartment has 57m2, on the 2nd floor/6 floors, with elevator and central city heating. The apartment is completely furnished and ready to rent to singles or couples without children and not for students. Price is 280 Euros/month.
Contact 071/271-271
Astoria real estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/271-271 02/3110-566
Në fillim