Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

UBAV STAN OD 50m2 VO KARPOS 2 KAJ MI DA KOMPLEKS

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 04 Shk 12:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Dvosoben stan sproti ZOO 47 000 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Debar Maalo 300 ЕУР
Стан 104м2 новоградба во Аеродром 95 000 ЕУР
Se izdava trosoben stan vo Kapistec 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SIFRA 15126 IZDAVAME STAN 50M2 DVOSOBEN VO KARPOS 2 KAJ MI-DA. NA 6/7 KATA SO LIFT. I PARNO. KOMPLETNO NAMESTEN.

CENA 300Eur
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Nova garsonjera vo Debar Maalo 38 500 ЕУР
POVOLNO STAN OD 40m2 VO KAPISHTEC 46 000 ЕУР
Se izdava nova kuka vo Taftalidze 2 1 300 ЕУР
Se izdava preubav stan na Vodno Povolno 500 ЕУР
Në fillim