Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

URBAN LIVING IZDAVA LUX STAN 95M2 POZADI OLIMPISKI

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 20 Qer 15:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se izdava stan 95m2 na vtori kat vo Centar,so lift,sopstveno parno,parking mesto.Stanot ima prostrana dnevna soba so kujna i trpezarija,dve spalni,dva toaleta,terasa.

SIFRA;B522

SILVANA;075 222 841
NIKOLAJ;078 349 959
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN VO KARPOS 3 160 EUR
Renoviran dvosoben stan vo Hrom 50 000 EUR
 Se izdava nov prazen stan vo Centar 180 EUR
URBAN LIVING PRODAVA NOV STAN 62M2 VO GOLDEN ART 65 200 EUR
Në fillim