Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

URBAN LIVING IZDAVA STAN 80M2 SPROTI ZOLOSKA

330 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 20 Qer 15:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se iznajmuva stan 80m2 na treti kat so lift,novogradba so parno i parking.Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija,dve spalni ,toalet i terasa.

SIFRA;D479

SILVANA;075 222 841
NIKOLAJ;078 349 959
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING
Novagradba  Garsonjera namestena so nov mebel 150 EUR
URBAN LIVING izdava dvosoben stan vo Karpos 4 200 EUR
ODLICEN 4 SOBEN STAN 93m2 VO DEBAR MALO 107 000 EUR
Se izdava prazen stan kaj Centar za stranski jazic 200 EUR
Në fillim