Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

URBAN LIVING IZDAVA STAN 80M2 VO MICURIN

320 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 20 Qer 16:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
 URBAN LIVING
Stan vo Karpos 4 vo ruskite zgradi -
URBAN LIVING IZDAVA ODLICHEN STAN NA RUZVELTOVA 250 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA ULTRA LUX STAN VO LEPTOKARIJA 750 ЕУР
URBAN LIVING STAN SPROTI ZELEZNICKA STANICA 1 100 ЕУР
Se izdava stan 80m2 na treti kat so lift,parno,klima,solar,parking.Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija,dve spalni,dva balkona,toalet.orentacija jugo -zapad.

SIFRA;A377

SILVANA;075 222 841
NIKOLAJ;078 349 959
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010/078 324 384
 URBAN LIVING
SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 220 ЕУР
URBAN LIVING  NOV STAN KAJ MLECEN 1 150 ЕУР
URBAN LIVING dvosoben stan na Vodno 49 990 ЕУР
Se izdava stan vo Kisela Voda na rampa 230 ЕУР
Në fillim