Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam ubavo ureden stan vo centar

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: vlatko 27 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
iznajmuvam luksuzno opremen stan vo centarot na stip
nova kujna
nov tv
nov namestaj
tac siste
najbrz internet
Leaflet
Në fillim