Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Stip

100 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Milan Pavkovic 20 Qer 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Штип, 35 м/2, ТА, ПР, наместен, тераса, ТВ, КТВ, ТА строг центар 100 месечно и 50 депозит. 077/849373
Milan Pavkovic
077849373
Leaflet
Në fillim