Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan kaj Ico Brico

0 MKD

Jepet me qera nga: Suzana 21 Maj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Se iznajmuva stan na ul. Sremski front 24/14 (zgradite kaj Ico Brico- Senjak). Stanot ima dneven prostor so trepezarija i kujna, spalna, golema terasa, toalet.
Stanot e delumno namesten.
Kontakt telefon:
Suzana +38971270311
Dejan +38978322716
Leaflet
Në fillim