Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan za turisti vo Struga

Jepet me qera nga: biljana 27 Qer 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
se izdava stan za turisti vo centarot na gradot odma do plazata stanot e namesten ima internet sopvesen parking site kujnski aparati povelete 071563022 tina
Leaflet
Në fillim