Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan kompletno namesten

Jepet me qera nga: Nikola 09 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
Se iznajmuva stan kompletno namesten na podolg vremenskiot period period
Leaflet
Në fillim