Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavat novi luksuzni stanovi vo Struga

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Apartments&Rooms Venecia,Struga 20 Qer 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
Se izdavat novi luksuzno opremeni stanovi vo strogiot centar na Struga.
Objektot se naoga pomegu gradskiot pazar i korzo.Objektot raspolaga so sopstven parking.
Site stanovi se opremeni so:
-Klima ured
-Internet wireless
-TV(kablovska)
-Mini kujna
-Terasa i dr.
Za informaci na:

Tel:
070394983
e-mail:[email protected]
www.motelvenecia.mk

Stanovite se iznajmuvat za noqevanja, isto taka i za podolg vremenski period(mesecno)

--------------------------------

Jepen me qira banesa te reja dhe te mobiluara ne qender te Struges. Objekti ndodhet ndermjet tregut te gjelbert dhe korzos.
Objekti disponon me parking privat.
Te gjitha banesat jane te pajisura me:

-Air conditioner(klime)
-Inetrnet wireless
-TV kablovik
-Mini kuzhine
-Terase , etj.

Per informata ne:
Tel:

070394983
e-mail:[email protected]
www.motelvenecia.mk
--------------------------------
Apartments&Rooms Venecia,Struga
070394983
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione