Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Strumica

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Jane Aranikov 24 Jan 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан во центарот на Струмица во долгата зграда. Станотот се наоѓа на први спрат со површина од 57м2.
Jane Aranikov
+38970374191
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione