Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan CENTAR STRUMICA

0 EUR

Jepet me qera nga: Aleksandar 20 Qer 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Se izdava celosno opremeni 2 stana
-KUJNA
-KUPATILO
-DNEVNA
-3 SPALNI
-TREPEZARIJA
-1 TERASIA
-TV SMART ANDROID
-WI-FI
-INVERTER KLIMA
-SONCEV KOLEKTOR 24/7 TOPLA VODA
-PANEL GRENJE NA TOUCH I WIFI
4-PARKING MESTA
120m2 NA SPRAT celosno opremenI 2SPRATA od kuka so celosno novi elementi site uslovi poseben vlez kukata se naoga.na 3min od centarot na gradot se izdava za podolk ili pokratok period i od vecer !!
Viber +38978424610 Aleksandar
Aleksandar
078424610
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione