Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jepet banes me qira ne Tetove

Jepet me qera nga: Salajdin 08 Gush 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Jepet banes me qira ne Tetov.Cmimi sipas marrveshjes
Salajdin
070352310
Leaflet
Në fillim