Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

baram pod kirija

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Tanja 15 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Veles
Baram namesten stan za iznajmuvanje okolu kasarna pa se do gimnazija ,dvosoben
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione