Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan od 72m2 vo Veles

120 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Cvetanka 10 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Veles
Izdavam dvosoben namesten stan kaj Avona.
Cvetanka
070322615
Leaflet
Në fillim