Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 55m2 vo Veles

Jepet me qera nga: Zoran Mirov 09 Shk 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Veles
Stanot se naoga sproti glavnata posta i e renoviran.
Zoran Mirov
070315446
Leaflet
Në fillim