Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ITNO SE BARAAT STANOVI ZA IZNAJMUVANJE

300 EUR

Kërkohet me qera nga: darija apartments 22 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se baraat stanovi za iznajmuvanje (dogovor na dolg rok) reon (karpos,centar,aerdrom) predlog cena od mesec 250-300 evra
darija apartments
Në fillim