Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara stan za iznajmuvanje

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Јуле 16 Sht 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Се бара стан (нова градба и парно) СО 2 СПАЛНИ за изнајмување во Скопје (локација исклучиво во Центар, Кисела Вода, зад Рамстор) за двајца/ сериозни вработени и непушачи... БЕЗ АГЕНЦИИ... Без телефонски јавувања.. Заинтересираните да не контактираат и остават телефонски броеви (и слики од станот) на [email protected] ...
Јуле
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione