Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ITNO SE BARA STAN ZA IZNAJMUVANJE VO KARPOS 1

Shpallja e kompanisë Kërkohet me qera nga: COREX Real Estate 04 Shk 13:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Za potrebite na nas klient barame stan za iznajmuvanje vo Karpos1.
Stanot treba da bide trosoben i solidno namesten.
Potreben e za podolg period. Treba da bide vednas vseliv.

Odnapred vi blagodarime na doverbata!

Kontakt:075 969 369
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
Në fillim