Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara stan za iznajmuvanje vo Veles

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Branka Dimiva 15 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Jas sum 78god. Zena i Baram stan od 40-60 m2 vo blizina na centar. Da ima spalna, dnevna, kujna, kupatilo, terasa. Pozelno spaiz.
Branka Dimiva
612879
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione