Shpallja e kompanisë Publikuar: Mar 22 2021 01:53

Se izdava stan od 50m2 vo Centar

Publikuar: Mar 22 01:53
Shikime: 2
Sifra-16326-Se izdava stan vo Centar, 50m2 dvosoben, na 4kat so lift, so parno, namesten, sloboden od 01.04.2021g. Përshkrimi i linkut

Abc Dom

Компанијата АБЦ-Дом е присутна на пазарот повеќе години и е составена од тим на искусни и професионални луѓе кои максимално се грижат и се ангажираат за своите потенцијални клиенти. Компанијата Абц-Дом е агенција за недвижности која се грижи за купопродажба и изнајмување на недвижен имот на територијата на цела држава, во консултација со нотари и адвокати и други стручни лица од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор.
Досегашните клиенти на Абц-Дом, агенцијата за недвижности кажуваат за тоа колку тие се успешни.
Агенцијата за недвижности Абц-Дом располага со повеќе станови за изнајмување периодов и тоа:
- Се издава стан од30м2 во Карпош 1,
- Се издава стан од 52м2 во Кисела Вода,
- Се издава стан во Центар 65м2,
- Се издава стан од 67м2 кај Мида,
- Се издава стан во Тафталиџе 46м2,
- Се издава стан од 40м2 во Карпош,
- Се издава стан од 84м2 во Аеродром,
-Се издава стан во Тафталиџе 84м2
- Се издава стан од 30м2 во Кисела Вода
- Се издава стан од 82м2 во Кисела Вода
- Се издава стан во Острово 38м2 итн.
Исто така агенцијата располага со станови кои се за продажба и тоа:
- Се продава стан од 61м2 во Кисела Вода,
- Се продава стан од 35м2 во Аеродром,
- Се продава стан од 65м2 во Центар,
- Се продава стан од 76м2 во Кисела Вода,
За повеќе понуди може да ја посетите и нивната продавница на Пазар3.мк!
Сите заинтересирани потенцијални клиенти на оваа агенција кои сакaат да продадат или изнајмат недвижност а истовремено сакаат да добијат професионална услуга може да ги посетат во канцеларијата на Абц-Дом агенцијата за недвижности која се наоѓа во Скопје или да се јават на телефонскиот број 078402027, веднаш гостопримливо ќе бидат услужени а воедно брзо, сигурно и квалитетно. Тие гарантираат дека ќе Ви обезбедат најдобри услови при продажба, купување или изнајмување на недвижен имот.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Компанијата АБЦ-Дом е присутна на пазарот повеќе години и е составена од тим на искусни и професионални луѓе кои максимално се грижат и се ангажираат за своите потенцијални клиенти. Компанијата Абц-Дом е агенција за недвижности која се грижи за купопродажба и изнајмување на недвижен имот на територијата на цела држава, во консултација со нотари и адвокати и други стручни лица од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор.
Досегашните клиенти на Абц-Дом, агенцијата за недвижности кажуваат за тоа колку тие се успешни.
Агенцијата за недвижности Абц-Дом располага со повеќе станови за изнајмување периодов и тоа:
- Се издава стан од30м2 во Карпош 1,
- Се издава стан од 52м2 во Кисела Вода,
- Се издава стан во Центар 65м2,
- Се издава стан од 67м2 кај Мида,
- Се издава стан во Тафталиџе 46м2,
- Се издава стан од 40м2 во Карпош,
- Се издава стан од 84м2 во Аеродром,
-Се издава стан во Тафталиџе 84м2
- Се издава стан од 30м2 во Кисела Вода
- Се издава стан од 82м2 во Кисела Вода
- Се издава стан во Острово 38м2 итн.
Исто така агенцијата располага со станови кои се за продажба и тоа:
- Се продава стан од 61м2 во Кисела Вода,
- Се продава стан од 35м2 во Аеродром,
- Се продава стан од 65м2 во Центар,
- Се продава стан од 76м2 во Кисела Вода,
За повеќе понуди може да ја посетите и нивната продавница на Пазар3.мк!
Сите заинтересирани потенцијални клиенти на оваа агенција кои сакaат да продадат или изнајмат недвижност а истовремено сакаат да добијат професионална услуга може да ги посетат во канцеларијата на Абц-Дом агенцијата за недвижности која се наоѓа во Скопје или да се јават на телефонскиот број 078402027, веднаш гостопримливо ќе бидат услужени а воедно брзо, сигурно и квалитетно. Тие гарантираат дека ќе Ви обезбедат најдобри услови при продажба, купување или изнајмување на недвижен имот.
078402027 https://www.abcdom.com.mk

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione