Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 67m2 na odlicna lokacija vo Berovo

26 000 EUR

Shitet nga: Zoran 09 Maj 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Berovë
Prodavam stan vednas pozadi avtobuskata stanica vo Berovo na 4 kat od 4 na samo 3 minuti od centarot so, spalna soba, WC, dnevna so trpezarija, kujna, terasa, ostava i mala pregradena terasa + 5m2 podrum
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione