Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo centarot na M Brod

20 000 EUR

Shitet nga: Ilo 13 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Brod
Se prodava stan vo centarot na gradot. Stanot se sostoi od (2sobi, kujna, kupatilo I podrumska prostorija od 10-12m2). adresa: ulica marsal Tito stan 15 makedonski brod. contact: 071-379-402 I 078-804-988 ime : ilo cena: 20000eura
cenata ne e fiksna.
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione