Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vila Elizabet Luksuzni apartmani Star Dojran

0 MKD

Shitet nga: Andrej 03 Korr 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iznajmuvanje apartmani vo Star Dojran. Sekoj apartman e opremen so francuski lezaj(spalna) plus uste eden krevet, so sopstvena banja i kujna so celosen pribor, dve terasi, TV, klima ured, WiFi internet. Isto taka imame zagraden dvor i parking so video nadzor 24/7.
Imame i duplex apartmani so dve sobi koj se pogodni za dve familii.
Pominete go vasiot leten odmor vo Dojran. Cena po dogovor.

SLOBODNI APARTMANI POSLE 20TI AVGUST... POVELETE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione