Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 70m2 vo Star Dojran na odlicna lokacija

Shitet nga: Радомир 10 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам стан во Стар Дојран, на одлична локација, позади Хотел Македонија. Станот се наоѓа на приземје во новоизграден објект, комплетно опремен, со 3 соби, 70м2 и тераса од 30м2. Цена по договор.
Радомир
075211748
Leaflet
Në fillim