Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRODAZBA NOV, CELOSNO MODERNO OPREMEN STAN , KARAORMAN

0 EUR

Shitet nga: Martin 06 Jan 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava nov celosno namesten stan vo Gevgelija,so pogled na Karaorman.
Greenje centralno na struja, Klima ured, stanot se prodava celosno namesten kako na slikite (samo bez TV ).
Cena po dogovor !!!!
Kontakt viber/whatsapp: +385976145309
Ili tel. Broj: 070306457
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione