Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 56m2 vo Gostivar

0 MKD

Shitet nga: Ќире 04 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gostivar
се продава стан на приземје со површина од 56м2. Станот располага со 2 соби, кујна, купатило, 2 балона, подрум и откупено дворно место. Станот е погоден и за деловен простор.
Веднаш вселив.
Цена по договор
Ќире
071800608
Leaflet
Në fillim