Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Super ponuda stan od 110m2 vo Gostivar

490 EUR

Shitet nga: Top Point 11 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE PRODAVA STAN SO IMOTEN LIST***100 m/2 x 490 EVRO m/2,***POZADI MARKET ZITO NA 3-TI SPRAT,POGLED:ISTOK-ZAPAD,2 BALKONA,PODRUM 10m/2 https://www.facebook.com/Top.Point.Multi.Group?fref=ts
Top Point
078 222 334
Leaflet
Në fillim