Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo centarot na Kavadarci

Shitet nga: GLIGOR 19 Qer 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
Se prodava stan vo centar na Kavadarci so povrsina od 70m2 na 3-ti sprat vo zgrada na ul.Blazo Aleksov br.1.
Stanot e so sopstveno parno na peleti.

Kontakt telefon 075303173
Leaflet
Në fillim