Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 100m2 vo Kocani

Shitet nga: 18 Mar 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава комплетно реновиран и наместен стан од 100 м2 и подрум 16 м2 во центарот на плоштадот (над комерцијална банка). Цена по договор.

Време за контакт од 17 часот до 22 часот
Leaflet
Në fillim