Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 86m2 na ul.JNA

36 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EXPERT-PLUS 06 Mar 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava stan od 86m2 i podrumski del od 8 m2 , na ul JNA( lokalitet Serava).Stanot se naogja na 2 kat.
Cena 36.000 e

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT-PLUS
tel: 070 748 608
077 790 696
071 316 332
EXPERT-PLUS
070 748 608
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione